İstanbul

Okey Sitesi Kurmak

Okey Sitesi Kurmak

Sevgili Müşterilerimiz; sizler için geliştirmiş olduğumuz OKEY OYUNU 2022 teknolojisi ile profesyonelce düşünülüp eğitimli ve geçmişe dayanan tecrübeli yazılımcılar tarafından geliştirilmiştir.

 

Okey Oyunu’muz dünya genelindeki tüm elektronik cihazlara uyumlu şekilde geliştiridi. Televizyon, Cep Telefonu, Mobil Cihazlar, Bilgisayar, Mac Book ve benzeri tüm elektronik cihazlarda problemsiz çalışmaktadır. Kullanmış olduğumuz en yüksek teknoloji sayesinde siz Okey Oyunu Sitesi sahipleri, okey oyuncularınıza mükemmel bir oyun keyfi sunmuş olacaksınız.

 

Okey Oyun Sitesi satın alacak müşterilerimiz Metropol Games Bilişim Teknoloji Limited Şirketi tarafından güvence altına alınarak, satın almış olduğunuz Okey Oyunu’nun tüm bakımları ücretsiz olarak firmamız tarafından yapılmaktadır.

 

Biz 2003 yılından bu yana gelen tecrübemizle siz değerli müşterilerimize genel olarak özgün Online Oyun Platformaları geliştirdik. Hazır paket sistemlerini siz değerli müşterilerimizin isteği doğrultusunda kullanımınıza sunduk. Hazır paket Okey Oyunu’muz siz değerli müşterilerimizin yarı değiştirilebilir şekilde kullanımıza sunuldu. Mimari yapı değişikliği yapmadığınız sürece görsel kısımda hayal gücünüze dayalı tasarım değişikliği yapmanıza imkan sunuldu.

 

Evet, evet bu dediğimiz gerçekten doğru; Artık sizde kendi Okey Oyunuzu tasarlayabilecek ve hayal gücünüze göre değişiklik sağlayabileceksiniz. Kendi zevkinize uygun renklendirme, kendi zevkinize uygun grafiksel resimlerle kendi Okey Sitenizi kendiniz kuracaksınız.

 

Bittimi? Hayır bitmedi… Biz Tescil Yazılım Atölyesi ekibi siz değerli müşterilerimiz için Okey Oyununuzda kendinize özgün fonksiyonel özellikler üretmenizide sağladık. Artık kısıtlı değilsiniz. Kendi fikirlerinize ve kendi okey oyunuza özgün fonksiyonel özellikler yaratabilir, ve bu özelliklere istediğiniz yetkileri atayarak oyuncularınızın kullanımına sunabileceksiniz.

 

Hala bitmedi… Siz değerli müşterilerimizi tamamen özgür bırakma arzusuyla Okey Oyununuzda kullanıcılarınızın kullanımına sunmuş olduğunuz Avatarların full kontrolünü size bıraktık. Silebilir, değiştirebilir, yeni ekleyebilir, azaltabilir, çoğaltabilir, kısıtlayabilirsiniz.

 

Okey Sitesi Kurmak için Türkiye’de bir kaç seçeneğiniz mevcut. Biz Tescil Yazılım Atölyesi Türkiye pazarında Okey Sitesi Kurmak için çalışan bir kaç yazılım inceledi. Ve gördükki bir çoğu sizin isteklerinizi karşılayamayan ve sizi olabildiğince kısıtlı tutan sistemler (kesinlikle gelişmenize, büyümenize ve en önemlisi para kazanmanıza olanak sağlamayacak sistemler) olduğunu gördük. Bir kaç Okey Sitesi satan kişilerin ise hırsızlık yapıp emeklerinizi çalmaya çalışıp, sizlere Okey Sitesini sattıktan sonra sizi kesinlikle kaale almayarak, sizinle ilgilenmeyerek kurumsallık adı altında sizleri sömürmeye çalışan kişilerin olduğunu gördük ve bizimle iletişime geçen müşterilerimizin anlatımları ile öğrendik.

 

Yukarıdaki anlattığımız nedenden ötürü siz değerli müşterilerimizin Oyuncularına oynatabilecekleri en iyi Okey Oyunu Sitesini tasarladık ve siz değerli müşterilerimizin kullanımına sunduk. Türkiye pazarında Okey Oyunu Sitesi Kurmak üzerine siz değerli müşterilerimize gerek kalite olarak gerekse tecrübe olarak en iyi Okey Oyunu deneyimini sunduk. Siz değerli müşterilerimiz ile bir bağ kurarak isteklerinizi karşılamaya çalışacağız.

 

Şimdi siz müşterilerimize geliştirmiş olduğumuz Okey Oyun Sitesi Platformunun detaylı özelliklerini resimli ve videolu şekilde anlatacağız. Lütfen aşağıdaki bilgileri tam anlamı ile inceledikten sonra bizimle iletişime geçerseniz mutlu oluruz..

 

Okey Sitesi Kurmak için gerekenler : 

  1. Alan adı ve Hosting Almak
  2. İsteğiniz doğrultusunda bir Web Site Kurmak
  3. Okey Oyunumuzun entegrasyon modüllerini kullanmak
  4. Google Arama Motoru Çalışması yapmak.
  5. Tescil Yazılım Atölyesi ile iletişime geçmek.

1 – Alan adı ve hosting satışımız henüz bulunmamaktadır. Fakat bunu çalışmasını yapmaktayız. Yakın zamanda Tescil Yazılım Atölyesi siz değerli müşterilerimize Alan Adı ve Hosting hizmeti sağlayacaktadır. Gerekli alt yapıları hazırlıyoruz en yakın sürede bu konuda hizmetinizde olacağız. Biz bu alt yapımızı bitirene kadar siz dilediğiniz firmadan Hosting ve Alan Adı satın alabilirsiniz.

2 – Okey Oyunumuzu her türlü alt yapıda çalışan web sitesine entegre etme şansınız bulunmaktadır. Sizlere vermiş olduğumuz entegrasyon modülleri sayesinde her türlü alt yapıda çalışan web siteye Okey Oyunumuzu kolaylıkla entegre edebilirsiniz. Bizim sizlere tavsiyemiz WordPress’dir. WordPress platformu siz değerli müşterilerimizin tüm isteklerinizi karşılayabilecek bir alt yapıya sahip ve oyunumuzu %100 uyumlu şekilde entegrasyon yapabilirsiniz. Aynı zamanda Tescil Yazılım Atölyesi’nin siz değerli müşterilerine sunmuş olduğu hazır WordPress ve Html5 destekli web siteleri alarakta işinizi kolaylaştırabilirsiniz. Yazılım bilmeyen müşterilerimiz için sunmuş olduğumuz bu hizmet siz değerli müşterilerimizin daha hızlı ilerlemenizi sağlayacaktır.

3 – Siz değerli müşterilerimiz için hazırlamış olduğumuz Okey Sitesi Kurmak entegrasyon modüllerimiz sayesinde dilediğiniz her türlü web site alt yapısına kolayca Okey Oyununu entegre edebileceksiniz. Entegrasyon konusunda siz değerli müşterilerimize videolu anlatımlarla işinizi kolaylaştırıyoruz. Yapamadığınız durumlarda ise ücretsiz bir şekilde entegrasyon işlemlerinizi eğitimli ekibimiz yapıyor.

4 – Tescil Yazılım Atölyesi siz değerli müşterilerimize Google Arama Motoru çalışması konularında hem hizmet sağlıyor hem de siz değerli müşterilerimize bu konuda ücretsiz bilgiler sağlıyoruz. Okey Oyununuzun Google Arama Motorunda en iyi şekilde görünmesi için gerekli alt yapıyı Okey Oyunumuzda sağladık ve tamamen Google Arama Motoruna uygun şekilde kodlanmıştır.

5 – Tescil Yazılım Atölyesi ile iletişime geçmek için lütfen Telefon numaralarımızı arayın ve yahut iletişim seçeneğini kullanarak bizimle iletişime geçiniz. Lütfen bizimle her türlü konu için iletişime geçmekten çekinmeyin.

Okey Oyunumuzun Genel Özellikleri : 

Üyelik Kayıt Sistemi : Tamamen ücretsiz şekilde üyelik kayıtları oluşturulabilir. Üyelik kayıtlarını Sistem yöneticileri isterlerse onaysız bir şekilde direk giriş verebilir ve yahut üyelikleri onaylamak için yöneticilerin paneline düşürür ve onay verildikten sonra Oyuncular Okey Oyununa giriş yapabilirler.

Teknik Özellikleri : Okey Sitesi Sahipleri yeni oyuncu bölümünün tasarımına vermiş olduğumuz CSS kodlarını değiştirerek müdahale edebilir ve hayal gücüne göre renk değişimi ve tasarımsal değişiklik sağlayabilirler.

Oyuncu Giriş : Oyuncularınıza birden fazla sisteme bağlanma seçeneğiniz mevcuttur. Bu seçenekleriniz; kendi sitenize kayıt şeklinde bağlanma, Facebook üyeliği ile bağlanma ve isterseniz Google ve benzeri platform alt yapıları ile Oyuncu Girişi verebilirsiniz.

Teknik Özellikleri : Oyun sahipleri istekleri doğrultusunda renklerle oynayabilir, girişe müdahale edebilir, giriş tekniklerini seçeneklendirebilir.

Salon Seçimi : Oyuncularınız Okey Oyununuza giriş yaptıktan sonra, oyuncularınızı salonların bulunduğu bölüm karşılar. Bu salonları kendi arzunuza göre açabilir ve seçeneklendire bilirsiniz. Seçenekleriniz arasında Oyuncu Maximum Puan, Minumum Puan, Maximum Oyuncu Sayısı vb seçenekler ile kullanıcılarınızı salona bağlayabilirsiniz.

Teknik Özellikleri : Site Sahipleri istekleri doğrultusunda salonların adını değiştirebilir, renklerle oynayabilir, salonların giriş tekniklerini değiştirebilirler.

Okey Lobisi : Kullanıcılarınız dilediği salonu seçip bağlandıktan sonra Okey Lobisine giriş yapmış olurlar. Okey Lobisinde Kullanıcılarınızı Sol Tarafta lobide aktif olarak bağlı Oyuncularınızın listesi mevcuttur. Oyuncularınız Sol taraftaki aktif bağlı oyuncular ile birbiri ile etkileşim sağlayabilirler. Bu etkileşimler arasında Özel Sohbet, Arkadaş Eklemek, Engellemek, Profil Özelliklerine bakmak vb seçenekleri kullanabilirler.

Okey Lobisinin sağ tarafı ise 3 bölümden oluşmaktadır. En üst bölümde oyuncularınız karakterlerine Oyun içi özellik alabilir, radyo playeri çalıştırabilir, durdurabilir, ve yayındaki dj den istek isteyecekleri bölümü kullanabilirler. Aynı zamanda üst bölümde Oyuncularınızın ulaşabileceği bölümler içinde Mesajlar, Bildirimler, Kullanıcı ayarları, Yeni Masa Oluşturma gibi bölümlere de ulaşabilirler.

Orta kısımda ise Oyuncularınızın Açmış oldukları oyun masaları ve sistem yöneticisinin daha önceden açmış oldukları masaları görebilir ve masalarda oyun oynayan oyuncuları izleyebilir ve ya Oyuncu bekleyen masaya katılabilirler.

En alt kısımda ise oyuncularınız genel lobi içi sohbet paneli bulunmaktadır. Sistem yöneticisinin belirleridiği kurallar doğrultusunda sohbete katılabilir, smiley gibi özellikleri kullanabilir ve eğlenceye dahil olabilirler.

Teknik Özellikleri : Salonda gerek renklere, gerek masa görünüm şekillerine müdahale edebilir ve istediğiniz doğrultusunda değiştirebilirsiniz. Kullanıcı özelliklerine müdahale edebilir, yeni özellikler yaratabilir, avatar ikon ve arka plan gibi grafiksel değişiklik yapabilirsiniz.

Oyuncu Masası : Oyuncu masaya bağlandıktan sonra karşısına oyunun başlama ekranı gelir. Başlama ekranında Masaya Oyuncu Davet, Masadan Çık ve Oyuncular bağlandıktan sonra oyunun başlama geri sayımı bulunmaktadır. Oyun başladıktan sonra alt kısımda bulunan ıstakaya okey taşları gelir ve oyuncu oyuna başlamış olur. Oyuncunun ıstakasının alt kısmında masadaki oyuncuların birbiri ile etkileşimde buluna bileceği sohbet paneli yer alır ve birbiri ile mesaj yolu ile etkileşimde bulunabilirler.

Teknik Özellikleri : Masadaki arka planı değiştirebilir, masa çarşaf rengini değiştirebilir, ıstakayı ve taşları değişitirebilir, masa sohbet arka planını değiştrebilirsiniz.

Mobil Görüntülerimiz

Oyun sistemlerimiz tamamen mobil uyumludur. Dünya genelinde bulunan bütün Cep Telefonu, Tablet vb elektronik cihazlarla 100% uyum sağlamaktadır.

Oyun sistemimiz Safari, Google Chrome, Edge olmak üzere yeni nesil tarayıcıların tamamını desteklemektedir. Not: Sistemimize güvenlik önlemi nedeni ile Mozilla Firefox tarayıcı ve benzeri tehlikeli tarayıcılardan giriş izni verilmemektedir. Lütfen sizlerde Mozilla Firefox, Tor vb sakıncalı tarayıcıları kullanmayınız. Bizim size tavsiyemiz; Android ve Windows işletim sisteminde Google Chrome tarayıcısını kullanmanızdır. ios ve mac os da Safari tarayıcısı kullanmanızı tavsiye ederiz.

 

Mobil Okey oyunumuz; Mobil cihazlarda yüklü olan tarayıcıların tamamı ile uyum sağlamaktadır. Fakat bizim önerimiz Safari veya Google Chrome tarayıcısı ile kullanmanızdır. Google Chrome ve Safari tarayıcısı en iyi performansı gösteren tarayıcılardır ve okey oynarken oyuncularınızı rahatsız etmeyecek şekilde çalışan tarayıcılardır.

Okey Oyunumuzun fiyatlarını incelemek için lütfen Sitemizde bulunan Fiyatlandırma bölümüne girerek fiyatlarımızı inceledikten sonra sipariş geçerek sizde bir Okey Sitesi Satın Alabilirsiniz.

 

1 Comment

MErhaba bende Okey Sitesi kurmak istiyorum ve sizi tavsiye ediyor bütün forum siteleri. benimle iletişime geçerseniz sevinirim

Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *